Firma

Zaufaj doświadczeniu!

 

Firma TEKNOBUD działa na terenie całej Polski świadcząc usługi w zakresie realizacji robót nawierzchniowych, ziemnych i odwodnieniowych przy budowie i remoncie linii kolejowych,  tramwajowych oraz dróg.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego wykonywane przez nas usługi cechuje najwyższa jakość i solidność.

Nasza firma spełnia wszelkie kryteria wiarygodności finansowej i technicznej. W prowadzeniu działalności kierujemy się utrzymaniem jakości wykonywanych usług na najwyższym dostępnym poziomie odpowiadającym wymaganiom oraz oczekiwaniom swoich klientów.

Długoletnie doświadczenie oraz wiedza, które zdobyliśmy, prowadząc prace przy budowie i remontach linii kolejowych i tramwajowych oraz dróg w całym kraju, sprawiły, że zdobyliśmy miano solidnego i godnego współpracy partnera.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę kierowniczą i inżynierską, doświadczonych operatorów, kierowców oraz pracowników  fizycznych. Wszystkie prace wykonujemy własnymi siłami. Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe oraz nowoczesne technologie optymalizujące proces budowlany.

Zapewniamy kompleksową realizację zadania od rozbiórek i robót ziemnych, niwelacji oraz stabilizacji i wzmocnienia podłoża, rekultywacji skarp i budowę odwodnień, po podbudowy i montaż nawierzchni.

 

Gwarantujemy najwyższą jakość za rozsądną cenę

 

 

Z grona dotychczasowych inwestorów i zleceniodawców robót należy wymienić:

:: TRAKCJA PRKiL S.A.
:: BILFINGER Infrastructure S.A.

:: Przedsiębiorstwo TOR-KAR-SSON
:: Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
:: POL-AQUA Sp. z o.o.

:: VIAS Y CONSTRUCCIONES S.A.
:: BALZOLA Polska Sp. z o.o.
:: STRABAG Sp. z o.o.

Copyrights©2016 TEKNOBUD Tomasz Krulikowskimodernizacja linii kolejowych, tramwajowych i dróg Warszawa
strzałka do góry