Firma

Zaufaj doświadczeniu!

roboty drogowe warszawa

 

Firma TEKNOBUD działa na terenie całej Polski świadcząc usługi w zakresie realizacji robót nawierzchniowych, ziemnych i odwodnieniowych przy budowie i remoncie linii kolejowych,  tramwajowych oraz dróg. Mimo że na rynku znaleźć można inne firmy budujące drogi, to mało która może pochwalić się tak szerokim zakresem świadczonych usług. Teknobud działa kompleksowo, a zespół specjalistów i dostęp do nowoczesnego zaplecza technicznego pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zadań.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego wykonywane przez nas usługi cechuje najwyższa jakość i solidność. Jako doświadczona firma budująca drogi elastycznie podchodzimy do każdego zlecenia, aby dobrać najlepsze metody przeprowadzenia prac. To pozwala nie tylko ograniczyć koszt całego przedsięwzięcia, ale także skrócić czas realizacji projektu.

Nasza firma spełnia wszelkie kryteria wiarygodności finansowej i technicznej. W prowadzeniu działalności kierujemy się utrzymaniem jakości wykonywanych usług na najwyższym dostępnym poziomie odpowiadającym wymaganiom oraz oczekiwaniom swoich klientów. Wszystkie roboty drogowe realizujemy z najwyższą starannością, dbając jednocześnie o dotrzymanie ustalonego harmonogramu prac.

Roboty drogowe - Firma Teknobud

Długoletnie doświadczenie oraz wiedza, które zdobyliśmy, prowadząc prace przy budowie i remontach linii kolejowych i tramwajowych oraz dróg w całym kraju, sprawiły, że zdobyliśmy miano solidnego i godnego współpracy partnera.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę kierowniczą i inżynierską, doświadczonych operatorów, kierowców oraz pracowników  fizycznych. Wszystkie roboty drogowe wykonujemy własnymi siłami. Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe oraz nowoczesne technologie optymalizujące proces budowlany.

Zapewniamy kompleksową realizację zadania od rozbiórek i robót ziemnych, niwelacji oraz stabilizacji i wzmocnienia podłoża, rekultywacji skarp i budowę odwodnień, po podbudowy i montaż nawierzchni.

TEKNOBUD jako doświadczona i profesjonalna firma drogowa działająca również na terenie Warszawy, pragnie zaoferować Państwu świadczenie kompleksowych usług w zakresie szeroko rozumianego budownictwa drogowego. Dzięki naszemu doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie zapewnić Państwu terminową i wysokiej jakości realizację zadań w ramach infrastruktury drogowej. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą budownictwa drogowego i nawiązania współpracy.

 

Gwarantujemy najwyższą jakość za rozsądną cenę

 

 

Z grona dotychczasowych inwestorów i zleceniodawców robót należy wymienić:

:: TRAKCJA PRKiL S.A.
:: BILFINGER Infrastructure S.A.

:: Przedsiębiorstwo TOR-KAR-SSON
:: Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
:: POL-AQUA Sp. z o.o.

:: VIAS Y CONSTRUCCIONES S.A.
:: BALZOLA Polska Sp. z o.o.
:: STRABAG Sp. z o.o.

Copyrights©2016 TEKNOBUD Tomasz Krulikowskimodernizacja linii kolejowych, tramwajowych i dróg Warszawa
strzałka do góry