Montaż nawierzchni

Roboty drogowe, kolejowe i tramwajowe – montaż i rozbiórki starej nawierzchni

Jako specjaliści w zakresie robót drogowych i kolejowych oraz robót tramwajowych oferujemy w tym zakresie profesjonalne usługi. Wykonujemy podbudowy pod nawierzchnie asfaltowe oraz montaż torów pod linie kolejowe i tramwajowe. Podejmujemy się kompleksowej realizacji zarówno projektów dotyczących nowych inwestycji, jak i remontów oraz modernizacji istniejących tras. Wykonujemy rozbiórki starej nawierzchni i zajmujemy się przygotowaniem terenu do renowacji. Dzięki temu, że wszystkie prace przeprowadzamy korzystając z własnych zasobów ludzkich i parku maszynowego, możemy zagwarantować ich najwyższą jakość.

Wyróżnia nas bogate doświadczenie i szeroka wiedza – dzięki temu jesteśmy w stanie z sukcesem realizować różnorodne projekty. Wysoko wykwalifikowany zespół pracowników terenowych i inżynierów dba o to, by zarówno montaż nawierzchni, jak i rozbiórki starych nawierzchni były zawsze wykonane z perfekcyjną dokładnością. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii (system sterowania maszyn 3D) możemy zapewnić nierównaną precyzję oraz krótki czas realizacji zleceń. Ponadto jesteśmy elastyczni i zawsze dopasowujemy się do wymagań inwestora.

Poszukują Państwo rzetelnej firmy, która wykona renowację drogi lub montaż nawierzchni, torów kolejowych czy tramwajowych? Zachęcamy do skorzystania z usług doświadczonego, sprawdzonego wykonawcy, który każde zlecenie wykona kompleksowo – od rozbiórki starej nawierzchni aż po ostatnie szlify. Zapraszamy do współpracy!

montaż nawierzchni rozbiórki starej nawierzchni

Copyrights©2016 TEKNOBUD Tomasz Krulikowskimodernizacja linii kolejowych, tramwajowych i dróg Warszawa
strzałka do góry