Niwelacja podłoża

Prace ziemne – wyrównywanie i niwelacja podłoża

Podstawą dobrze wykonanej nawierzchni jest precyzyjne przygotowanie terenu. Tylko wtedy może być ona bezpieczna, trwała i estetyczna. W ramach oferowanych przez firmę Teknobud kompleksowych usług wykonujemy też prace ziemne, obejmujące m.in. przygotowanie podłoża do montażu nawierzchni drogowej lub kolejowej. Jednym z najważniejszych etapów jest precyzyjna niwelacja podłoża, czyli jego idealne wyrównanie. Nasza firma do przeprowadzenia tego typu prac wykorzystuje nowoczesną technologię 3D, co gwarantuje najwyższą dokładność przy wykonaniu każdej podbudowy.

Niwelacja podłoża to nie tylko wyrównanie gruntu, ale też upewnienie się, że każda warstwa wykonywanej podbudowy ma taką samą grubość. Ma to znaczenie dla jakości i trwałości nawierzchni. Niwelacja odgrywa też ważną rolę w procesie odwodnienia terenu. Jedynie precyzyjne wykonanie prac na każdym etapie realizacji kompleksowych projektów gwarantuje ich późniejsze długotrwałe, bezproblemowe użytkowanie.

Oferta naszej firmy jest wyjątkowa przede wszystkim ze względu na kompleksowość przeprowadzania wszystkich prac. Zlecone nam projekty w całości realizujemy samodzielnie, polegając na naszym ogromnym doświadczeniu i wiedzy. Dzięki temu możemy zapewnić najwyższą jakość ich wykonania. Roboty ziemne, takie jak niwelacja podłoża czy profilowanie skarp, przeprowadzamy w oparciu o zaawansowaną technologię 3D. Wykonane komputerowo modele to gwarancja nie tylko niezwykle precyzyjnej, ale też szybkiej realizacji zleconych zadań. Zapraszamy do współpracy, jeśli interesują Państwa profesjonalnie przeprowadzone prace ziemne!

niwelacja podłoża niwelacja

Copyrights©2016 TEKNOBUD Tomasz Krulikowskimodernizacja linii kolejowych, tramwajowych i dróg Warszawa
strzałka do góry