Odwodnienie liniowe

Odwodnienia liniowe – roboty odwodnieniowe

Dysponujemy wiedzą i sprzętem niezbędnym do tego, by wykonywać odwodnienie każdego terenu. Dzięki temu możemy kompleksowo realizować zlecane nam roboty drogowe, kolejowe lub tramwajowe. Odwodnienie liniowe może być wykonywane zarówno jako etap bardziej złożonych prac, jak i oddzielne przedsięwzięcie. Współpracujemy z różnymi rodzajami podmiotów, realizując zaawansowane prace obejmujące:

  • umacnianie dna rowu płytkami betonowymi czy korytkami skarpowymi,
  • zabezpieczanie skarp poprzez humusowanie, darniowanie, obsiew ręczny lub mechaniczny, ułożenie geokraty, ułożenie płyt ażurowych,
  • budowę ciągów drenarskich,
  • budowę kolektorów,
  • budowę studni betonowych,
  • budowę studni PEHD itp.
  • budowę osadników,
  • budowę korytek z rusztem,
  • wykonanie rowów z koryt skrzyniowych.

Nowoczesny park maszynowy umożliwia precyzyjne i szybkie wykonanie nawet wymagających zadań. Jednym z atutów naszej firmy jest też doskonale przygotowana kadra – nasi pracownicy terenowi oraz inżynierowie dysponują szeroką wiedzą i ogromnym doświadczeniem w zakresie realizacji oferowanych przez nas usług. Kładziemy nacisk na precyzję i rzetelność, wykorzystując nowoczesne technologie, sprzęt i oprogramowanie w celu maksymalizacji efektywności każdego stosowanego rozwiązania. Każde wykonane przez nas odwodnienie liniowe jest więc dostosowane zarówno do wymagań inwestora, jak i uwarunkowań wynikających z rodzaju i właściwości terenu oraz jego przeznaczenia.

Zastosowane przez naszą firmę odwodnienia liniowe drogowe wyróżniają się nie tylko niezawodną i funkcjonalną konstrukcją, ale także estetyką, która doskonale wpisuje się w wymagania i oczekiwania naszych kontrahentów.

Zainteresowanych Klientów zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, w zakresie odwodnień liniowych drogowych, a w razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne na każdym etapie procesu realizacji.

Poszukują Państwo firmy, która wykona nie tylko montaż nawierzchni drogowych czy torów kolejowych, ale też zastosuje odpowiednie odwodnienie liniowe i precyzyjnie przygotuje teren pod inwestycję? Zapraszamy do współpracy z Teknobud!

odwodnienie liniowe odwodnienie liniowe

Copyrights©2016 TEKNOBUD Tomasz Krulikowskimodernizacja linii kolejowych, tramwajowych i dróg Warszawa
strzałka do góry