Podbudowe betonowe

Roboty ziemne i drogowe – podbudowy

W ramach kompleksowych robót ziemnych, drogowych, tramwajowych i kolejowych oferujemy również usługi wykonania solidnych podbudów pod nawierzchnię. Wykonujemy zarówno podbudowy betonowe, jak i podbudowy z kruszyw. Podbudowa to fundament dla każdej nawierzchni. Od solidności jej wykonania oraz pozostałych prac przygotowawczych na danym terenie zależy trwałość, odporność i jakość utwardzonej drogi czy położonych torów. Dlatego firma Teknobud przywiązuje tak dużą wagę do jakości przeprowadzanych robót ziemnych, wszystkie wykonując za pomocą własnych zasobów. Podbudowy drogowe i torowe wykonujemy według ściśle określonych procedur i z użyciem metod dopasowanych do uwarunkowań terenu.

W ramach naszych usług wykonujemy:

  • podbudowy betonowe – ręcznie lub mechanicznie,
  • podbudowy z kruszyw naturalnych,
  • podbudowy z kruszyw łamanych.

Realizując zlecenia dotyczące podbudowy torowej i drogowej, dużo uwagi przykładamy do bezpieczeństwa, dokładnie planując kolejne etapu prac. Dobór odpowiedniej technologii warunkowany jest rodzajem zleconych prac oraz parametrami terenu. Przy realizacji zadań obejmujących tworzenie podbudów betonowych i z kruszyw wykorzystujemy własny, nowoczesny sprzęt i zaawansowane technologie. Nasi doświadczeni pracownicy wykonują powierzone im zadania rzetelnie, sprawnie i solidnie, a całość procesu nadzorowana jest przez wysoko wykwalifikowanych inżynierów, realizujących prace projektowe. Podbudowy drogowe przeprowadzamy po uprzednim zapoznaniu się z uwarunkowaniami terenu, wykonując dokładne pomiary gruntu. Dzięki temu stworzone przez nas nawierzchnie wyróżniają się wyjątkową trwałością.

Wykonujemy podbudowy torowe z uwzględnieniem uwarunkowań terenu, na którym ma powstać inwestycja. Dbamy o to, aby praca została zrealizowana w sposób terminowy i profesjonalny, gdyż wpływa to na bezpieczeństwo transportu. Podbudowy drogowe realizujemy według ściśle określonego projektu i z użyciem specjalistycznego sprzętu budowlanego oraz pomiarowego. Jest to gwarancja stabilności gruntu, który wpływa na późniejsze użytkowanie drogi.

Zachęcamy do współpracy z firmą Teknobud, jeśli zależy Państwu na solidnie wykonanych robotach drogowych, kolejowych, tramwajowych czy ziemnych. Każde powierzone nam zadanie realizujemy z ogromną dozą profesjonalizmu, dbając o perfekcyjne przeprowadzenie każdego etapu realizacji inwestycji. Podbudowy torowe i drogowe wykonujemy w sposób terminowy i dokładny, zwracając uwagę na bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość świadczonych usług. 

podbudowy betonowe podbudowy z kruszyw podbudowy torowe

Copyrights©2016 TEKNOBUD Tomasz Krulikowskimodernizacja linii kolejowych, tramwajowych i dróg Warszawa
strzałka do góry