Oferta - roboty drogowe

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu robót drogowych. Jako doświadczony wykonawca oferujemy budowę różnego typu nawierzchni wraz z drobiazgowym przygotowaniem terenu. Wykonujemy zaawansowane prace ziemne obejmujące precyzyjną niwelację podłoża przy pomocy nowoczesnego systemu 3D, wykonanie podbudów z kruszyw i podbudów betonowych, profilowanie skarp i rowów, odwodnienia liniowe. Wykorzystujemy jedynie własne nowoczesne zaplecze techniczne, które dzięki swojej niezawodności i precyzji pozwala nam na szybką, a jednocześnie niezwykle dokładną realizację prac. Drogowe roboty ziemne przeprowadzamy nawet na trudnych terenach, które wymagają użycia specjalistycznego sprzętu oraz wdrożenia nietypowych rozwiązań.

Wykopy - Teknobud Warszawa

Jesteśmy firmą o bardzo dużym doświadczeniu w branży. Roboty drogowe wykonujemy z powodzeniem od wielu lat, dlatego doskonale znamy wszelkie technologie i nie obawiamy się podjąć realizacji nawet wymagających zadań. Dysponujemy własnym, nowoczesnym sprzętem i oprogramowaniem do tworzenia modeli niwelacji 3D, a także wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowników, która jest gotowa na wszelkie wyzwania. Klienci cenią nas za rzetelność, dokładność, terminowość i profesjonalizm w każdym aspekcie działalności. Kompleksowe podejście do każdego zagadnienia sprawia, że wykonane przez nas prace wyróżniają się perfekcyjną jakością. Roboty drogowe, które wykonujemy to zarówno prace obejmujące budowę nowych nawierzchni, jak i remonty oraz renowacje istniejących, a także prace modernizacyjne. Realizujemy zamówienia na wykopy pod różnego rodzaju inwestycje budowlane. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzić prace nawet na trudnym terenie, wymagającym wdrożenia niestandardowych rozwiązań. Wykonujemy wykopy w sposób kompleksowy i bezpieczny, uwzględniają występujące uwarunkowania na danym obszarze.

Poszukują Państwo sprawdzonej firmy wykonującej roboty drogowe, roboty kolejowe, prace ziemne? Jesteśmy do dyspozycji. Współpracując z nami, mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość wykonania wszystkich usług.  Swoją działalnością obejmujemy tereny w obrębie Warszawy, jednak jesteśmy w stanie dojechać także do dalszych lokalizacji. Zapraszamy!

Roboty ziemne

 > Wykonamy dla Państwa skomplikowane roboty ziemne każdego rodzaju:

  • wykopy,
  • nasypy,
  • ​poszerzenia nasypów,
  • niwelacje terenu,
  • korytowanie, profilowanie i zagęszczanie pod warstwy konstrukcyjne,
  • skarpowanie,
  • roboty ziemne zmechanizowane

Do robót ziemnych, podbudów czy  stabilizacji  wykorzystujemy system sterowania maszyn 3D oparty na nawigacji satelitarnej GPS (3D GPS i 3D Tachimetr) dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić krótki czas realizacji oraz wysoką dokładność wykonanych prac.

wykopy warszawa
wykopy

Tak przygotowany model po wprowadzeniu do komputera zainstalowanego w maszynie umożliwia realizację zadania bez tyczenia projektu w terenie oraz bez dodatkowych czynności pomiarowych podczas wykonywanych prac. Wykonujemy wykopy według określonego projektu, dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzić czynności w precyzyjnie ustalonych punktach na danym terenie. Wykorzystanie nowoczesnych urządzeń pomiarowych pozwala ponadto znacznie skrócić czas realizacji inwestycji. Powierzone nam drogowe roboty ziemne przeprowadzamy według ściśle określonego harmonogramu, dbając przy tym o terminowość i dokładność.

Przy realizacji robót wykorzystujemy samochody samowyładowcze trzy- i cztero-osiowe, koparki kołowe, ładowarkę, koparko-ładowarkę, oraz walce stalowe i gumowe o wadze od 3 do 10 ton. Do wzmocnienia podłoża poprzez stabilizację używamy ciągnika wraz z frezarką gruntową. Wykorzystujemy także zagęszczarki płytowe o wadze od 100 do 500 kg, oraz ubijaki spalinowe. Wszystkie wymienione maszyny i urządzenia znajdują się w posiadaniu firmy. Dostęp do specjalistycznego sprzętu pozwala zagwarantować, że wykopy zostaną wykonane w sposób profesjonalny, bezpieczny i terminowy. W razie konieczności wdrażamy także dodatkowe rozwiązania techniczne, aby prace zostały zrealizowane z zachowaniem najwyższej jakości świadczonych usług.

Wykonujemy podbudowy z kruszywa kamiennego i betonowego, oraz z wykorzystaniem stabilizacji spoiwami hydraulicznymi. 

 Stabilizacja chemiczna podłoża

 

 

 

 

 

 

 

 

> Podbudowa z kruszyw naturalnych i łamanych

 

 

 

 

 

 

 

 

> Profilowanie skarp i rowów

 

 

 

 

 

 

 

 

> Niwelacja terenu za pomocą systemu 3D

roboty drogowe

 

Copyrights©2016 TEKNOBUD Tomasz Krulikowskimodernizacja linii kolejowych, tramwajowych i dróg Warszawa
strzałka do góry