Humusowanie

Prace ziemne – profilowanie skarp i rowów, humusowanie, obsiewanie, darniowanie skarp

Kompleksowość w zakresie wykonywania każdego z powierzonych nam zadań jest jednym z największych wyróżników firmy Teknobud. Przeprowadzając zlecone prace od A do Z – od przygotowania terenu i podłoża, aż po najdrobniejsze wykończenia – mamy stuprocentową pewność co do jakości ukończonych robót i możemy wziąć pełną odpowiedzialność za efekty prac. Dlatego oferowane przez naszą firmę roboty kolejowe czy drogowe obejmują nie tylko montaż torów lub odpowiedniej nawierzchni, ale też zaawansowane czynności związane z wykończeniem wykonanego projektu. Profilowanie skarp i rowów oraz humusowanie wraz z darniowaniem i obsiewaniem skarp to jedna z tego typu prac.

Dbamy o to, by każda wykonana przez nas konstrukcja była niezawodna i bezpieczna. Dlatego zabezpieczamy skarpy i wykopy poprzez ich profilowanie, humusowanie i wykończenie za pomocą obsiewu ręcznego lub mechanicznego, darniowania, ułożenia płyt ażurowych, ułożenia geokraty itp. Dobór technologii uzależniony jest od uwarunkowań danego terenu, wymagań konstrukcji i inwestora. W każdym przypadku gwarantujemy solidne, rzetelne i precyzyjne wykonanie prac oraz profesjonalne doradztwo. Poza dbałością o bezpieczeństwo i trwałość wykonanych robót zwracamy również szczególną uwagę na estetykę, co zapewnia nam niesłabnące uznanie klientów.

Prace ziemne oraz roboty obejmujące humusowanie i wykończenie skarp wykonujemy też niezależnie od montażu i remontów nawierzchni drogowych, kolejowych czy tramwajowych. Prosimy o kontakt, jeśli interesują Państwa nasze wysokiej klasy usługi!

humusowanie humusowanie

Copyrights©2016 TEKNOBUD Tomasz Krulikowskimodernizacja linii kolejowych, tramwajowych i dróg Warszawa
strzałka do góry