Humusowanie

Prace ziemne – profilowanie skarp i rowów, humusowanie, obsiewanie, darniowanie skarp

Kompleksowość w zakresie wykonywania każdego z powierzonych nam zadań jest jednym z największych wyróżników firmy Teknobud. Roboty ziemne wykonujemy, przeprowadzając zlecone prace od A do Z – od przygotowania terenu i podłoża, aż po najdrobniejsze wykończenia. Dzięki temu mamy stuprocentową pewność co do jakości ukończonych robót i możemy wziąć pełną odpowiedzialność za efekty prac. Dlatego oferowane przez naszą firmę roboty kolejowe, drogowe czy roboty ziemne obejmują nie tylko montaż torów lub odpowiedniej nawierzchni, ale też zaawansowane czynności związane z wykończeniem wykonanego projektu. Korytowanie, profilowanie skarp i rowów oraz humusowanie wraz z darniowaniem i obsiewaniem skarp to jedna z tego typu prac.

Dbamy o to, by każda wykonana przez nas konstrukcja była niezawodna i bezpieczna. Dlatego zabezpieczamy skarpy i wykopy poprzez ich korytowanie, profilowanie, humusowanie i wykończenie za pomocą obsiewu ręcznego lub mechanicznego, darniowania, ułożenia płyt ażurowych, ułożenia geokraty itp. Dobór technologii uzależniony jest od uwarunkowań danego terenu, wymagań konstrukcji i inwestora. W każdym przypadku gwarantujemy solidne, rzetelne i precyzyjne wykonanie prac oraz profesjonalne doradztwo. Poza dbałością o bezpieczeństwo i trwałość wykonanych robót zwracamy również szczególną uwagę na estetykę, co zapewnia nam niesłabnące uznanie klientów. Realizując roboty ziemne, korzystamy z wysoce specjalistycznego sprzętu, co pozwala nam działać terminowo i precyzyjnie.

Prace ziemne oraz roboty obejmujące korytowanie, humusowanie i wykończenie skarp wykonujemy też niezależnie od montażu i remontów nawierzchni drogowych, kolejowych czy tramwajowych. Prosimy o kontakt, jeśli interesują Państwa nasze wysokiej klasy usługi!

Humusowanie, korytowanie - roboty ziemne humusowanie

Copyrights©2016 TEKNOBUD Tomasz Krulikowskimodernizacja linii kolejowych, tramwajowych i dróg Warszawa
strzałka do góry