Podbudowe betonowe

Roboty ziemne i drogowe – podbudowy

W ramach kompleksowych robót ziemnych, drogowych, tramwajowych i kolejowych oferujemy również usługi wykonania solidnych podbudów pod nawierzchnię. Wykonujemy zarówno podbudowy betonowe, jak i podbudowy z kruszyw. Podbudowa to fundament dla każdej nawierzchni. Od solidności jej wykonania oraz pozostałych prac przygotowawczych na danym terenie zależy trwałość, odporność i jakość utwardzonej drogi czy położonych torów. Dlatego firma Teknobud przywiązuje tak dużą wagę do jakości przeprowadzanych robót ziemnych, wszystkie wykonując za pomocą własnych zasobów.

W ramach naszych usług wykonujemy:

  • podbudowy betonowe – ręcznie lub mechanicznie,
  • podbudowy z kruszyw naturalnych,
  • podbudowy z kruszyw łamanych.

Dobór odpowiedniej technologii warunkowany jest rodzajem zleconych prac oraz parametrami terenu. Przy realizacji zadań obejmujących tworzenie podbudów betonowych i z kruszyw wykorzystujemy własny, nowoczesny sprzęt i zaawansowane technologie. Nasi doświadczeni pracownicy wykonują powierzone im zadania rzetelnie, sprawnie i solidnie, a całość procesu nadzorowana jest przez wysoko wykwalifikowanych inżynierów, realizujących prace projektowe. Dzięki temu stworzone przez nas nawierzchnie wyróżniają się wyjątkową trwałością.

Zachęcamy do współpracy z firmą Teknobud, jeśli zależy Państwu na solidnie wykonanych robotach drogowych, kolejowych, tramwajowych czy ziemnych. Każde powierzone nam zadanie realizujemy z ogromną dozą profesjonalizmu, dbając o perfekcyjne przeprowadzenie każdego etapu realizacji inwestycji.

podbudowy betonowe podbudowy z kruszyw podbudowy

Copyrights©2016 TEKNOBUD Tomasz Krulikowskimodernizacja linii kolejowych, tramwajowych i dróg Warszawa
strzałka do góry